Thuiswedstrijden week 37 (12 t/m 18 september)      
           
Programma locatie Schouwerzijlsterweg:
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Veldnaam Scheidsrechter
13-9-2016 20:00 Winsum 1 O23 (Zaterdag) GRC Groningen 1 O23 (Zaterdag) Veld 2 B. Pleiter
14-9-2016 18:45 Winsum JO13-2 Actief JO13-1 veld 2
17-9-2016 09:00 Winsum JO15-2d OKVC JO15-1Gd veld 2
17-9-2016 09:00 Winsum JO15-3 Aduard 2000 JO15-1G veld 3
17-9-2016 09:00 Winsum JO13-3 SJO DVC JO13-2 veld 1
17-9-2016 10:30 vv Winsum JO17-3d Lycurgus JO17-2 veld 3
17-9-2016 10:30 Winsum JO15-1 Velocitas 1897 JO15-1 veld 1 A Gjaltema
17-9-2016 10:30 Winsum JO15-5 Lauwers De JO15-1 veld 2
17-9-2016 12:00 Winsum 2 Be Quick D 2 veld 1 M. Rozema
17-9-2016 12:00 Winsum JO19-1 Cambuur L. JO19-1 veld 2 R. Hamstra
17-9-2016 12:15 Winsum JO17-4 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 veld 3
17-9-2016 14:30 Winsum 1 Drachtster Boys 1 veld 1 C. Mesbah
17-9-2016 14:30 Winsum 4 Rood Zwart Baflo 2 veld 2
17-9-2016 14:30 Winsum JO19-3 PKC'83 JO19-1 veld 3
Programma locatie Schilligeham:
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Veldnaam Scheidsrechter
17-9-2016 09:00 Winsum JO11-3 Grijpskerk JO11-1 veld 2
17-9-2016 09:00 Winsum JO11-5 OKVC JO11-2G veld 1
17-9-2016 09:00 Winsum JO11-6 Middelstum JO11-2 veld 1
17-9-2016 09:00 Winsum JO9-5 Zuidhorn JO9-5 veld 2
17-9-2016 10:15 Winsum JO11-1 HS'88 JO11-1 veld 2
17-9-2016 10:15 Winsum JO9-1 Be Quick 1887 JO9-1 veld 1
17-9-2016 10:15 Winsum JO9-2 SV Bedum JO9-1 veld 1
17-9-2016 10:15 Winsum JO9-6 DIO Groningen JO9-1G veld 2
17-9-2016 14:30 Winsum 7 Heracliden De 4 veld 2
17-9-2016 14:30 Winsum VR1 Drenthina VR1 veld 1
Uitwedstrijden
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats Scheidsrechters
14-9-2016 18:30 Pelikanen De VR1 Winsum VR2 APPINGEDAM
17-9-2016 10:30* GVAV-Rapiditas JO9-9 Winsum JO9-8 GRONINGEN
17-9-2016 10:15* Oranje Nassau VR4 Winsum VR2 GRONINGEN
17-9-2016 09:00 SJO STEO JO15-1 Winsum JO15-4 STEDUM
17-9-2016 09:00 Lycurgus JO11-2 Winsum JO11-2 GRONINGEN
17-9-2016 09:00 Actief JO11-4 Winsum JO11-4 EELDE
17-9-2016 09:00 Eenrum JO11-2G Winsum JO11-7 EENRUM
17-9-2016 09:00 Niekerk JO9-1 Winsum JO9-4 NIEKERK GROOTEGAST
17-9-2016 09:00 Omlandia JO7-1 Winsum JO7-1 TEN BOER
17-9-2016 09:00 Lewenborg FC JO7-1 Winsum JO7-2 GRONINGEN
17-9-2016 09:00 Eenrum JO7-1 Winsum JO7-4 EENRUM
17-9-2016 09:00 Lycurgus MO15-1 Winsum MO15-1 GRONINGEN
17-9-2016 09:00 Rood Zwart Baflo MO13-1 Winsum MO13-1 BAFLO
17-9-2016 09:45 Oosterparkers JO9-1G Winsum JO9-3 GRONINGEN
17-9-2016 10:15 OKVC JO9-3 Winsum JO9-7 OLDEHOVE
17-9-2016 10:30 GRC Groningen JO17-2d Winsum JO17-2 GRONINGEN
17-9-2016 10:30 Noordpool UFC JO13-1 Winsum JO13-2 UITHUIZEN
17-9-2016 10:30 Noordpool UFC JO13-3 Winsum JO13-6 UITHUIZEN
17-9-2016 10:30 Omlandia MO17-1 Winsum MO17-1 TEN BOER
17-9-2016 10:45 Omlandia JO7-2 Winsum JO7-3 BEDUM
17-9-2016 10:45 HFC '15 JO7-2 Winsum JO7-5 GRONINGEN
17-9-2016 11:00 SV Bedum JO7-2 Winsum JO7-3 BEDUM
17-9-2016 11:00 Lycurgus JO7-3 Winsum JO7-5 GRONINGEN
17-9-2016 14:00* GVAV-Rapiditas MO15-1 Winsum MO15-2 GRONINGEN
17-9-2016 12:00 Drachtster Boys JO17-1 Winsum JO17-1 DRACHTEN J.J. Hoekstra
17-9-2016 11:00* Monnik De JO13-1G Winsum JO13-5 SCHIERMONNIKOOG
17-9-2016 13:25 Noordpool UFC MO17-1 Winsum MO17-2 UITHUIZEN
17-9-2016 13:30 Veendam 1894 JO13-1 Winsum JO13-1 VEENDAM
17-9-2016 14:30 Onderdendam 1 Winsum 6 ONDERDENDAM
17-9-2016 16:30* Mamio 5 Winsum 8 GRONINGEN
17-9-2016 10:30* Amicitia VMC VR2 Winsum VR3 GRONINGEN
17-9-2016 16:45 Be Quick 1887 2 Winsum 3 HAREN GN
18-9-2016 09:30 Lewenborg FC 4 Winsum 3 GRONINGEN
18-9-2016 11:00 Froombosch 2 Winsum 2 FROOMBOSCH
18-9-2016 14:00 Surhuisterveen 1 Winsum 1 SURHUISTERVEEN T. Dijk

*Wijzigingen

Bijgewerkt 12-9-2016/WEDSEC