Thuiswedstrijden week 37 (12 t/m 18 september)      
           
Programma locatie Schouwerzijlsterweg:      
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Veldnaam Scheidsrechter
           
17-9-2016 09:00 Winsum JO15-2d OKVC JO15-1Gd veld 2 D. de Vries
17-9-2016 09:00 Winsum JO15-3 Aduard 2000 JO15-1G veld 3 J. Kamstra
17-9-2016 09:00 Winsum JO13-3 SJO DVC JO13-2 veld 1 H. Schaaphok
17-9-2016 10:30 Winsum JO17-3d Lycurgus JO17-2 veld 3 A. de Jong
17-9-2016 10:30 Winsum JO15-1 Velocitas 1897 JO15-1 veld 1 A. Gjaltema
17-9-2016 10:30 Winsum JO15-5 Lauwers De JO15-1 veld 2 R. Engelsman
17-9-2016 12:00 Winsum 2 Be Quick D 2 veld 1 M. Rozema
17-9-2016 12:00 Winsum JO19-1 Cambuur L. JO19-1 veld 2 R. Hamstra
17-9-2016 12:15 Winsum JO17-4 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 veld 3 Vervallen
17-9-2016 14:30 Winsum 1 Drachtster Boys 1 veld 1 C. Mesbah
17-9-2016 14:30 Winsum 4 Rood Zwart Baflo 2 veld 2 T. Post
17-9-2016 14:30 Winsum JO19-3 PKC'83 JO19-1 veld 3 D. Werkman
           
Programma locatie Schilligeham:      
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Veldnaam Scheidsrechter
17-9-2016 09:00 Winsum JO11-3 Grijpskerk JO11-1 veld 2 A. van der Veen
17-9-2016 09:00 Winsum JO11-5 OKVC JO11-2G veld 1 F. Moorlach
17-9-2016 09:00 Winsum JO11-6 Middelstum JO11-2 veld 1 L. Faber
17-9-2016 10:15 Winsum JO9-5 Zuidhorn JO9-5 veld 2 H. Postema
17-9-2016 10:15 Winsum JO11-1 HS'88 JO11-1 veld 2 H. Bierling
17-9-2016 09:00 Winsum JO9-1 Be Quick 1887 JO9-1 veld 1 M. Pannekoek
17-9-2016 10:15 Winsum JO9-2 SV Bedum JO9-1 veld 1 A-Selectie
17-9-2016 10:15 Winsum JO9-6 DIO Groningen JO9-1G veld 2 B. Waanders
17-9-2016 11:30 Winsum JO13-4 Kloosterburen JO13-1G Veld 1 J. van Dijk
17-9-2016 14:30 Winsum 7 Heracliden De 4 veld 2 D. de Vries
17-9-2016 14:30 Winsum VR1 Drenthina VR1 veld 1 J. Kamstra
           
           
Uitwedstrijden      
           
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats Scheidsrechters
           
           
17-9-2016 08:45 GVAV-Rapiditas JO9-9 Winsum JO9-8 GRONINGEN  
17-9-2016 08:45 Oranje Nassau VR4 Winsum VR2 GRONINGEN  
17-9-2016 09:00 SJO STEO JO15-1 Winsum JO15-4 STEDUM  
17-9-2016 09:00 Lycurgus JO11-2 Winsum JO11-2 GRONINGEN  
17-9-2016 09:00 Actief JO11-4 Winsum JO11-4 EELDE  
17-9-2016 09:00 Eenrum JO11-2G Winsum JO11-7 EENRUM  
17-9-2016 09:00 Niekerk JO9-1 Winsum JO9-4 NIEKERK GROOTEGAST  
17-9-2016 09:00 Omlandia JO7-1 Winsum JO7-1 TEN BOER  
17-9-2016 09:00 Lewenborg FC JO7-1 Winsum JO7-2 GRONINGEN Vervallen
17-9-2016 09:00 Eenrum JO7-1 Winsum JO7-4 EENRUM  
17-9-2016 09:00 Lycurgus MO15-1 Winsum MO15-1 GRONINGEN  
17-9-2016 09:00 Rood Zwart Baflo MO13-1 Winsum MO13-1 BAFLO  
17-9-2016 09:45 Oosterparkers JO9-1G Winsum JO9-3 GRONINGEN  
17-9-2016 10:15 OKVC JO9-3 Winsum JO9-7 OLDEHOVE  
17-9-2016 10:30 GRC Groningen JO17-2d Winsum JO17-2 GRONINGEN  
17-9-2016 10:30 Noordpool UFC JO13-1 Winsum JO13-2 UITHUIZEN  
17-9-2016 10:30 Noordpool UFC JO13-3 Winsum JO13-6 UITHUIZEN  
17-9-2016 10:30 Omlandia MO17-1 Winsum MO17-1 TEN BOER  
17-9-2016 10:45 Omlandia JO7-2 Winsum JO7-3 BEDUM  
17-9-2016 10:45 HFC '15 JO7-2 Winsum JO7-5 GRONINGEN  
17-9-2016 11:00 SV Bedum JO7-2 Winsum JO7-3 BEDUM  
17-9-2016 11:00 Lycurgus JO7-3 Winsum JO7-5 GRONINGEN  
17-9-2016 11:15 GVAV-Rapiditas MO15-1 Winsum MO15-2 GRONINGEN  
17-9-2016 12:00 Drachtster Boys JO17-1 Winsum JO17-1 DRACHTEN J.J. Hoekstra
17-9-2016 12:15 Monnik De JO13-1G Winsum JO13-5 SCHIERMONNIKOOG  
17-9-2016 13:25 Noordpool UFC MO17-1 Winsum MO17-2 UITHUIZEN  
17-9-2016 13:30 Veendam 1894 JO13-1 Winsum JO13-1 VEENDAM  
17-9-2016 14:30 Onderdendam 1 Winsum 6 ONDERDENDAM  
17-9-2016 15:00 Mamio 5 Winsum 8 GRONINGEN  
17-9-2016 16:25 Amicitia VMC VR2 Winsum VR3 GRONINGEN  Vervallen
17-9-2016 16:45 Be Quick 1887 2 Winsum 3 HAREN GN  
           
18-9-2016 09:30 Lewenborg FC 4 Winsum 3 GRONINGEN  
18-9-2016 11:00 Froombosch 2 Winsum 2 FROOMBOSCH Vervallen
18-9-2016 14:00 Surhuisterveen 1 Winsum 1 SURHUISTERVEEN T. Dijk