Het trainingsschema heeft opnieuw kleine aanpassingen gevraagd.
pdfTrainingsschema_1_sept_tot_1_juni_versie_11_sept_16.pdf

Daarnaast zijn er tal van vragen binnen gekomen over de trainingstijden en dagen.
Waar het kan/kon hebben we de wensen verwerkt.


Verder is het belangrijk om enige duidelijkheid te bieden, n.a.v. de vragen die er de afgelopen weken zijn gesteld.


*Belastbaarheid van de velden:

Veld 2 op Schilligeham en Veld 2 op Schouwerzijl worden structureel minder belast.

Op schilligeham moet er (helaas) op veld 2 getraind worden, gezien het feit dat er naast veld 2 alleen het wetraveld is om op te trainen. Dat zal wel structureel minder het geval zijn dan voorgaande seizoenen. 

Op Schouwerzijl zijn veld 3 en veld 4 de trainingsvelden voor de teams.
Veld 2 word alleen gebruikt voor herstel/revalidatietraining en keeperstraining.

Het is dus voor geen enkel team toegestaan om daarop te gaan trainen.


*Op andere tijden/dagen trainen dan het schema aangeeft:

Kunnen we kort over zijn, dat doen we niet.

*Met meerder teams op 1 veld:
Op donderdag staat er zowel op Schilligeham (NS senioren en zat 7) en op Schouwerzijl (NS senioren) meerdere teams in een tijdsblok ingeroosterd. Op schouwerzijl praten we over 2 uur beschikbare trainingstijd. Die tijd dient door de teams, in onderling overleg, ingevuld te worden. Dat kan roulerende aanvangstijden opleveren of vaste aanvangstijden. Wanneer alle teams op hetzelfde tijdstip willen beginnen, word het onmogelijk om naar tevredenheid te kunnen trainen.

*Gezamenlijke verantwoordelijkheid:
Wanneer iedereen zich aan de afspraken kan houden is er geen probleem. Wanneer iemand dat niet kan, verwachten we van elkaar dat we elkaar daarop (durven) aanspreken.Mede namens de CVZ senioren, CVZ- JC en de accommodatie commissie,

Laten we het SAMEN DOEN!