Thuiswedstrijden week 40        
           
Vrijdag 7 oktober 2016, VR30+1, locatie Schilligeham      
Tijd: Thuis team: Uit team: Veldnaam: Scheidsrechter: Opmerking:
19:00 Oosterparkers VR30+1 Winsum VR30+1 Veld 5a    
19:00 HS'88 VR30+1 FVV VR30+1 Veld 5b    
           
19:30 FVV VR30+1 Oosterparkers VR30+1 Veld 5a    
19:30 Winsum VR30+1 Stadspark VR30+1 Veld 5b    
           
20:00 Oosterparkers VR30+1 HS'88 VR30+1 Veld 5a    
20:00 Stadspark VR30+1 FVV VR30+1 Veld 5b    
           
20:30 HS'88 VR30+1 Stadspark VR30+1 Veld 5a    
20:30 FVV VR30+1 Winsum VR30+1 Veld 5b    
           
21:00 Stadspark VR30+1 Oosterparkers VR30+1 Veld 5a    
21:00 Winsum VR30+1 HS'88 VR30+1 Veld 5b    
           
           
Zaterdag 8 oktober 2016, locatie Schouwerzijlsterweg      
Tijd: Thuis team: Uit team: Veldnaam: Scheidsrechter: Opmerking:
10:30 Winsum JO17-3d Haren JO17-1d Veld 2    
10:45 Winsum JO17-2 ZNC JO17-1 Veld 3    
11:00 Winsum JO15-5 LEO FC JO15-1 Veld 1    
           
12:15 Winsum JO19-2 Aduard 2000 JO19-1d Veld 2    
12:30 Winsum JO19-3 Velocitas 1897 JO19-2 Veld 3    
           
14:30 Winsum 3 LTC 2 Veld 2    
14:30 Winsum 8 Aduard 2000 4 Veld 3    
14:30 Winsum JO17-1 ONS Boso Sneek JO17-1 Veld 1 S. Wijnja  
           
           
Zaterdag 8 oktober 2016, locatie Schilligeham      
Tijd: Thuis team: Uit team: Veldnaam: Scheidsrechter: Opmerking:
09:00 Winsum JO13-2 NEC Delfzijl JO13-2 Veld 5    
09:00 Winsum JO11-3 Potetos JO11-1 Veld 4a    
09:00 Winsum JO11-4 Roden JO11-3 Veld 4b    
           
10:15 Winsum JO9-3 Lewenborg FC JO9-3 Veld 4a    
10:15 Winsum JO9-7 HFC '15 JO9-7 Veld 4b    
10:15 Winsum JO9-4 GVAV-Rapiditas JO9-5 Veld 5a    
10:15 Winsum MO13-1 SJO KRC/ZEC MO13-1 Veld 5b    
           
11:15 Winsum MO15-1 Marum MO15-1 Veld 4    
11:30 Winsum JO13-1 FVC JO13-1G Veld 5    
           
12:35 Winsum VR2 Lycurgus VR5 Veld 4    
13:00 Winsum MO15-2 Assen FC MO15-2 Veld 5    
           
14:30 Winsum 6 Aduard 2000 3 Veld 4    
14:30 Winsum VR3 Knickerbockers The VR8 Veld 5    
           
           
Zaterdag 8 oktober 2016, Mini-Pupillen JO07, locatie Schilligeham      
Tijd: Thuis team: Uit team: Veldnaam: Scheidsrechter: Opmerking:
09:30 HFC '15 J007-2 Lycurgus JO07-3 Veld 6 Ouders  
09:30 Gorecht JO07-3 Winsum JO07-5 Veld 6 Ouders  
09:45 Lycurgus JO07-3 Gorecht JO07-3 Veld 6 Ouders  
09:45 Winsum JO07-5 HFC '15 JO07-2 Veld 6 Ouders  
10:00 HFC '15 JO07-2 Gorecht JO07-3 Veld 6 Ouders  
10:00 Winsum JO07-5 Lycurgus JO073 Veld 6 Ouders  
           
           
Zondag 9 oktober 2016, locatie Schilligeham        
Tijd: Thuis team: Uit team: Veldnaam: Scheidsrechter: Opmerking:
10:00 Winsum 2 ZFC Zuidlaren 4 Veld 5    
           
14:00 Winsum 1 Nieuw Roden 1 Veld 4 AM. van Ittersum  
           
           
Uitwedstrijden week 40        
         
Vrijdag 7 oktober 2016, Senioren 45+1        
Tijd: Thuis team: Uit team: Plaats: Scheidsrechter: Opmerking:
19:30 OKVC 45+1 Winsum 45+1 OLDEHOVE    
20:15 Middelstum 45+1 Winsum 45+1 OLDEHOVE    
21:00 Winsum 45+1 Loppersum SC 45+1 OLDEHOVE    
           
           
Zaterdag 8 oktober 2016        
Tijd: Thuis team: Uit team: Plaats: Scheidsrechter: Opmerking:
09:00 SJO DVC JO15-2 Winsum JO15-2d APPINGEDAM    
09:00 SJO DVC JO9-1 Winsum JO9-2 APPINGEDAM    
09:00 VVK JO9-1 Winsum JO9-5 GRONINGEN    
09:00 Harkstede JO9-2 Winsum JO9-6 HARKSTEDE    
09:00 HS'88 JO11-2G Winsum JO11-2 HOOGEZAND    
09:00 SIOS JO13-1d Winsum JO13-4 SAUWERD    
09:00 ST Omlandia/GEO JO15-2d Winsum JO15-4 TEN BOER    
09:30 Ezinge JO17-1d Winsum JO17-4 FEERWERD    
10:00 Noordpool UFC JO11-4d Winsum JO11-6 UITHUIZEN    
10:30 Rood Zwart Baflo JO13-1 Winsum JO13-3 BAFLO    
10:30 Omlandia JO11-1Gd Winsum JO11-1 TEN BOER    
11:00 SV Bedum MO17-1 Winsum MO17-1 BEDUM    
11:00 Eenrum JO13-2d Winsum JO13-5 EENRUM    
11:00 LEO FC JO11-1 Winsum JO11-5 LEENS    
11:05 Pelikaan S JO15-1d Winsum JO15-3 OOSTWOLD GEM LEEK    
11:15 Poolster MO17-1d Winsum MO17-2 SPIJK GN    
12:00 SV Bedum 2 Winsum 2 BEDUM R.C. Cadogan  
12:30 Be Quick 1887 JO19-2 Winsum JO19-1 HAREN GN D. Bosgraaf  
14:00 Annen JO15-1 Winsum JO15-1 ANNEN F.J.C. Schotting  
14:30 Pelikanen De 5 Winsum 7 APPINGEDAM    
14:30 Buitenpost 1 Winsum 1 BUITENPOST M. Vos  
14:30 SJO Bergum BCV Combinatie VR1 Winsum VR1 BURGUM    
14:30 Loppersum SC 3 Winsum 4 LOPPERSUM    
           
           
Zondag 9 oktober 2016,        
  Geen uitwedstrijden