Aanvangstijd Thuis team Uit team Veld/Plaats Scheidsrechter Opmerking
             
Thuiswedstrijd sportpark Schouwerzijlsterweg, woensdag 28 september 2016    
  19:00 Cambuur L. JO17-1 Winsum JO17-1 Veld 1 J. Venema Thuiswedstrijd
             
Thuiswedstrijden sportpark Schouwerzijlsterweg, zaterdag 1 oktober 2016    
  09:00 Winsum JO15-4 SJO DVC JO15-4 Veld 2 A. de Jong  
  09:00 Winsum JO13-2 Winsum JO13-3 Veld 3 Eigenscheidsrechter Oefenwedstrijd
             
  10:30 Winsum JO15-1 HFC '15 JO15-1 Veld 2 D. Venema  
  10:30 Winsum JO15-3 Oosterparkers JO15-1G Veld 3 D. de Vries  
  11:00 Winsum JO19-1 Helpman JO19-1 Veld 1 D. Heins  
             
  12:15 Winsum 2 VEV'67 2 Veld 2 J. Swart  
  12:15 Winsum JO17-4 Zeester JO17-1 Veld 3 D. Werkman  
             
  14:30 Winsum 1 Balk 1 Veld 1 W. Smit  
  14:30 Winsum 4 Middelstum 3 Veld 2 T. Post  
             
Thuiswedstrijden sportpark Schilligeham, zaterdag 1 oktober 2016    
  09:00 Winsum JO11-5 Monnik De JO11-1G Veld 5 L. Faber  
  09:00 Winsum JO11-6 Heracliden De JO11-3G Veld 5 F. Moorlach  
  09:00 Winsum JO9-1 Helpman JO9-1 Veld 4 J. Boonstra  
  09:00 Winsum JO9-6 SV Bedum JO9-4 Veld 4 Y. van Goinga  
             
  10:00 Winsum JO13-4 Eenrum JO13-2 Veld 4 Vervallen
  10:15 Winsum JO9-2 Omlandia JO9-1 Veld 5 M. Pannekoek  
  10:15 Winsum JO9-5 Lycurgus JO9-7 Veld 5 H. Postema  
             
  11:15 Winsum JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-2 Veld 5 H. Bierling  
  11:15 Winsum JO11-2 Helpman JO11-3 Veld 5 D. Guberinic  
  11:30 Winsum JO13-5 Kloosterburen JO13-1G Veld 4 J. van Dijk  
             
  12:45 Winsum MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-1 Veld 5 E. Brouwer  
  13:00 Winsum MO17-2 SJO STEO MO17-1 Veld 4   Vervallen
             
  14:30 Winsum VR1 Knickerbockers The VR2 Veld 4 J. Kamstra  
  15:00 Winsum 7 Lycurgus 12 Veld 5 D. de Vries  
             
Thuiswedstrijd sportpark Schilligeham, zondag 2 oktober 2016   
  10:00 Winsum 3 Actief 4 Veld 5 D. de Vries  
             
             
Uitwedstrijden zaterdag 1 oktober 2016:    
  08:30 Potetos MO13-1 Winsum MO13-1 GRONINGEN  
  08:45 Grijpskerk JO9-2 Winsum JO9-7 GRIJPSKERK    
  09:00 Gruno JO17-1 vv Winsum JO17-3d GRONINGEN  
  09:00 ST Omlandia/GEO JO13-3 Winsum JO13-6 GARMERWOLDE  
  09:00 OKVC JO9-1 Winsum JO9-4 OLDEHOVE    
  10:00 Velocitas 1897 JO11-3 Winsum JO11-4 GRONINGEN  
  10:00 NEC Delfzijl JO9-3 Winsum JO9-3 DELFZIJL    
  10:30 OKVC JO19-1d Winsum JO19-2 OLDEHOVE    
  10:30 Heerenveense Boys JO13-1 Winsum JO13-1 HEERENVEEN  
  10:30 Heracliden De JO9-3 Winsum JO9-8 UITHUIZERMEEDEN  
  10:30 Helpman MO15-2 Winsum MO15-1 HAREN GN    
  10:50 Lycurgus JO11-3 Winsum JO11-3 GRONINGEN  
  11:00 Eenrum JO15-1 Winsum JO15-5 EENRUM    
  12:30 TEO 2 Winsum 6 TEN POST    
  12:30 SJO DVC JO17-2 Winsum JO17-2 APPINGEDAM  
  12:30 DIVA'83 VR1 Winsum VR2 GRONINGEN  
  12:45 HFC'15 JO19-2d Winsum JO19-3 GRONINGEN  
  14:00 Peize 2 Winsum 3 PEIZE    
  14:00 Tynaarlo MO15-1 Winsum MO15-2 TYNAARLO    
  14:30 Grootegast Fc 5 Winsum 8 DOEZUM    
  14:30 VVSV '09 VR1 Winsum VR3 ULRUM    
             
Uitwedstrijden, zondag 2 oktober 2016    
  12:00 Amicitia VMC 6 Winsum 2 GRONINGEN  
  14:00 Bakkeveen 1 Winsum 1 BAKKEVEEN    
             
             
Mini-Pupillen (JO07)          
  10:30 Winsum JO7-3 Lycurgus JO7-4 TEN BOER    
  10:30 Winsum JO7-5 Gorecht JO7-3 HAREN GN    
  10:45 Omlandia JO7-2 Winsum JO7-3 TEN BOER    
  10:45 HFC '15 JO7-2 Winsum JO7-5 HAREN GN    
  10:30 Omlandia JO7-1 Winsum JO7-1 GRONINGEN  
  11:00 SV Bedum JO7-2 Winsum JO7-3 TEN BOER    
  11:00 Lycurgus JO7-3 Winsum JO7-5 HAREN GN    
  11:30 Eenrum JO7-1 Winsum JO7-4 ZOUTKAMP    
  11:45 Winsum JO7-4 Aduard 2000 JO7-1 ZOUTKAMP    
  10:45 Winsum JO7-1 Lycurgus JO7-5 GRONINGEN  
  11:00 Winsum JO7-1 SV Bedum JO7-1 GRONINGEN