Thuiswedstrijden week 41      
           
Donderdag 13 oktober, Sportpark Schouwerzijlsterweg      
Tijd Thuis team Uit team Veld  Scheidsrechter Opmerking
19:00 Winsum JO17-4 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 Veld 3 J. Venema  
           
Zaterdag 15 oktober, Sportpark Schouwerzijlsterweg       
Tijd Thuis team Uit team Veld  Scheidsrechter Opmerking
09:00 Winsum JO13-2 SJO DVC JO13-1 Veld 1 L. Faber  
09:00 Winsum JO15-4d DIO Groningen JO15-1 Veld 2 H. Schaaphok  
09:00 Winsum JO13-3d Loppersum SC JO13-1 Veld 3 F. Moorlach  
10:30 Winsum JO17-2 De Heracliden JO17-1d Veld 3 C. Iwema  Vervallen
11:00 Winsum JO19-1 HZVV JO19-1 Veld 1 M. Dal  
12:15 Winsum 2 Groen Geel 3 Veld 2 T.R. Baar  
14:30 Winsum 1 VEV'67 1 Veld 1 R. Meilink  
14:30 Winsum 4 NEC Delfzijl 5 Veld 2 T. Post  
           
Zaterdag 15 oktober, Sportpark Schilligeham      
Tijd Thuis team Uit team Veld  Scheidsrechter Opmerking
09:00 Winsum JO09-2 HSC JO09-2 Veld 4 H. Bierlling  
09:00 Winsum JO9-5 GVAV-Rapiditas JO9-6 Veld 5 C. Danhof  
09:00 Winsum JO9-6 GVAV-Rapiditas JO9-7 Veld 5 B. Boonstra  
10:15 Winsum JO11-1 Veendam 1894 JO11-1 Veld 5 A. v.d. Veen  
10:15 Winsum JO11-2 Poolster JO11-1G Veld 6 H. Klünder  
10:15 Winsum JO11-6 SJO KRC/ZEC JO11-2G Veld 4 T. Medema  
11:30 Winsum JO13-5 SIOS JO13-1d Veld 4 J. Kamstra  
11:30 Winsum JO13-4 Eenrum JO13-1Gd Veld 6 E. Brouwer  
13:00 Winsum JO13-6d NEC Delfzijl JO13-5d Veld 4 J. van Dijk  
13:15 Winsum MO17-2d SJO STEO MO17-1 Veld 5 D. Werkman  
14:30 Winsum 7 NEC Delfzijl 7 Veld 4 D. de Vries  
           
Zondag 16 oktober, Sportpark Schilligeham      
Tijd Thuis team Uit team Veld  Scheidsrechter Opmerking
10:00 Winsum 3 Tynaarlo 2 Veld 5 D. de Vries  
14:00 Haren 1 Winsum 1 Veld 4 R. Boer Rookhuizen Wordt thuis gespeeld
           
Uitwedstrijden week 41      
           
Zaterdag 15 oktober        
Tijd Thuis team Uit team Plaats  Scheidsrechter Opmerking
08:45 Be Quick D MO15-1 Winsum MO15-1 DOKKUM    
09:00 Corenos MO13-1d Winsum MO13-1 ROODESCHOOL    
12:15 Gorecht JO19-3 Winsum JO19-3 HAREN GN    
11:15 Gorecht JO9-2 Winsum JO9-4 HAREN GN    
17:15 Groen Geel VR1 Winsum VR1 GRONINGEN    
08:45 GVAV-Rapiditas JO9-1 Winsum JO9-1 GRONINGEN    
08:45 GVAV-Rapiditas JO9-4 Winsum JO9-3 GRONINGEN    
12:30 Helpman JO17-2d Winsum JO17-3d HAREN GN    
10:05 HFC '15 JO11-8 Winsum JO11-4 GRONINGEN    
12:30 Lauwers De 3 Winsum 8 WARFSTERMOLEN    
13:00 Lewenborg FC JO15-2 Winsum JO15-3d GRONINGEN    
10:45 LSC 1890 JO13-1 Winsum JO13-1 SNEEK    
12:30 Lycurgus 2 Winsum 3 GRONINGEN G.H. Lippold  
08:45 NEC Delfzijl JO11-8 Winsum JO11-5 DELFZIJL    
09:00 Noordpool UFC JO15-1d Winsum JO15-2d UITHUIZEN    
12:00 Noordpool UFC JO19-1 Winsum JO19-2 UITHUIZEN    
09:00 OKVC JO11-1 Winsum JO11-3 OLDEHOVE    
12:00 OKVC VR1 Winsum VR3 OLDEHOVE    
10:30 Omlandia JO9-2G Winsum JO9-8 TEN BOER    
14:30 Stadskanaal JO15-1 Winsum JO15-1 STADSKANAAL J.G. Lankhorst  
09:00 VEV'67 JO9-9 Winsum JO9-7 LEEK    
10:30 VVSV '09 JO11-2 Winsum JO11-7 ULRUM    
11:30 Warffum JO15-1d Winsum JO15-5 WARFFUM    
10:00 Zuidhorn MO15-1 Winsum MO15-2 ZUIDHORN    
           
Zondag 16 oktober        
Tijd Thuis team Uit team Plaats Scheidsrechter Opmerking
10:00 Lewenborg FC 4 Winsum 2 GRONINGEN    Vervallen