Woensdag 19 oktober 2016, Sportpark Schouwerzijlsterweg    
Aanvang Thuis team Uit team Veldnaam Scheidsrechter Opmerking:
20:00 Winsum VR1 Nieuw Roden VR1 Veld 2 D. Werkman (Dolf) Bekerwedstrijd
           
Zaterdag 22 oktober 2016, Sportpark Schouwerzijlsterweg    
Aanvang
Thuis team Uit team Veldnaam Scheidsrechter Opmerking:
10:15 Winsum JO11-5 Noordpool UFC JO11-4 Veld 3 T. de Vries (Tom)
09:00 Winsum JO13-5 Winsum JO13-4 Veld 2 M. Kruiger (Martin)
09:00 Winsum JO15-2d Noordpool UFC JO15-2Gd Veld 3 H. Schaaphok (Harry)  
           
10:15 Winsum JO09-1 NEC Delzijl JO09-1 Veld 3 F. Moorlag (Frits) Vervallen
10:30 Winsum JO15-1 WVV JO15-1 Veld 2 R. Hagenouw (Romke)  
           
11:00 Winsum JO19-1 NEC Delfzijl JO19-1 Veld 1 B. de Jager (Ben)  
12:15 Winsum MO17-2d FVV MO17-1d Veld 3 H. Klünder (Hans) Locatie Schouwerzijlsterweg
           
14:30 Winsum VR1 Drenthina VR1 Veld 1 C. Pol (Cor) Locatie Schouwerzijlsterweg
14:30 Winsum 4 Rood Zwart Baflo 2 Veld 2 E. Brouwer (Evert)  
17:00 Winsum 2 GVAV-Rapiditas 2 Veld 2 R. Doornbos (Roelf) Bekerwedstrijd
           
Zaterdag 22 oktober 2016, Sportpark Schilligeham    
Geen wedstrijden, zie programma Schouwerzijlsterweg    
           
Zaterdag 22 oktober 2016, Uitwedstrijden    
Aanvang Thuis team Uit team Plaats Scheidsrechter  
17:00 Gruno 1 Winsum 1 GRONINGEN A Alkema  
14:30 Onstwedder Boys 2 Winsum 3 ONSTWEDDE R. Silvester  
12:30 Noordpool UFC JO19-1 Winsum JO19-2 UITHUIZEN    
11:30 HFC'15 JO19-2d Winsum JO19-3 GRONINGEN    
10:15 Winsum JO13-5 Winsum JO13-4 WINSUM GN    
10:00 Stadspark JO11-2 Winsum JO11-4 GRONINGEN    
09:00 Zuidhorn JO9-2 Winsum JO9-3 ZUIDHORN    
12:30 Amicitia VMC VR2 Winsum VR3 GRONINGEN    
10:30 Zevenhuizen MO17-1d Winsum MO17-1d ZEVENHUIZEN GN    
10:30 Assen FC MO15-2 Winsum MO15-1 ASSEN    
09:00 Tynaarlo MO15-1d Winsum MO15-2 TYNAARLO    
10:30 Zuidhorn MO13-1 Winsum MO13-1 ZUIDHORN    
           
Zondag 23 oktober 2016, Uitwedstrijden     
Aanvang Thuis team Uit team Plaats Scheidsrechter  
11:00 Actief 4 Winsum 2 EELDE