In de winterstop doen er vier teams van vv Winsum mee aan het zaalvoetbaltoernooi 'De Hogeland Cup', namelijk Winsum 1 zaterdag, Winsum 1 zondag, Winsum VR1 en Winsum JO19-1. De locatie is sporthal De Mencke, Sportlaan 4 in Uithuizen.

hl cup
Het programma is als volgt:


Programma Hogeland Cup 2016-2017
Poule B2 – dinsdag 27 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     Stedum             -       Ezinge
19.20 – 19.40     Farmsum           -       Rood Zwart Baflo
19.40 – 20.00     Stedum             -       Farmsum
20.00 – 20.20     Ezinge               -       Rood Zwart Baflo
20.20 – 20.40     Farmsum           -       Ezinge
20.40 – 21.00     Rood Zwart Baflo -       Stedum
Poule B3 – dinsdag 27 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     Eenrum             -       Zeester
21.20 – 21.40     ‘t Zandt             -       Warffum
21.40 – 22.00     Eenrum             -       ‘t Zandt
22.00 – 22.20     Zeester             -       Warffum
22.20 – 22.40     ‘t Zandt             -       Zeester
22.40 – 23.00     Eenrum             -       Warffum
Poule B1 – woensdag 28 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     Noordpool          -       Meedhuizen
19.20 – 19.40     Onderdendam    -       Holwierde
19.40 – 20.00     Noordpool          -       Onderdendam
20.00 – 20.20     Meedhuizen        -       Holwierde  
20.20 – 20.40     Onderdendam    -       Meedhuizen
20.40 – 21.00     Holwierde          -       Noordpool
Poule B4 – woensdag 28 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     TEO                  -       Woltersum
21.20 – 21.40     Usquert             -       Bedum zondag
21.40 – 22.00     TEO                  -       Usquert
22.00 – 22.20     Woltersum         -       Bedum zondag
22.20 – 22.40     Usquert             -       Woltersum
22.40 – 23.00     Bedum zondag    -       TEO
Poule D1 – donderdag 29 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     Winsum             -       SIOS
19.20 – 19.40     EKC                   -       SV Bedum
19.40 – 20.00     Winsum             -       EKC
20.00 – 20.20     SIOS                 -       SV Bedum
20.20 – 20.40     EKC                  -       SIOS
20.40 – 21.00     SV Bedum          -       Winsum
Poule D2 – donderdag 29 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     De Heracliden     -       De Pelikanen
21.20 – 21.40     Middelstum/KRC  -       Farmsum
21.40 – 22.00     De Heracliden     -       Middelstum/KRC
22.00 – 22.20     De Pelikanen      -       Farmsum
22.20 – 22.40     Middelstum/KRC  -       De Pelikanen
22.40 – 23.00     Farmsum           -       De Heracliden
Poule D3 – vrijdag 30 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     Holwierde          -       Corenos
19.20 – 19.40     Rood Zwart Baflo -       Loppersum
19.40 – 20.00     Holwierde          -       Rood Zwart Baflo
20.00 – 20.20     Corenos             -       Loppersum
20.20 – 20.40     Rood Zwart Baflo -       Corenos
20.40 – 21.00     Loppersum         -       Holwierde
Poule D4 – vrijdag 30 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     Noordpool          -       De Fivel
21.20 – 21.40     Meedhuizen        -       VVSV’09
21.40 – 22.00     Noordpool          -       Meedhuizen
22.00 – 22.20     De Fivel             -       VVSV’09
22.20 – 22.40     Meedhuizen        -       De Fivel
22.40 – 23.00     VVSV’09            -       Noordpool
Poule A1 – maandag 2 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     Omlandia           -       Winsum zondag
19.20 – 19.40     winnaar poule B4 -       SIOS
19.40 – 20.00     Omlandia           -       winnaar poule B4
20.00 – 20.20     Winsum zondag  -       SIOS
20.20 – 20.40     winnaar poule B4 -       Winsum zondag
20.40 – 21.00     SIOS                 -       Omlandia
Poule A2 – maandag 2 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     Winsum zaterdag -       Corenos
21.20 – 21.40     winnaar poule B1 -       De Heracliden
21.40 – 22.00     Winsum zaterdag -       winnaar poule B1
22.00 – 22.20     Corenos             -       De Heracliden
22.20 – 22.40     winnaar poule B1 -       Corenos    
22.40 – 23.00     De Heracliden     -       Winsum zaterdag
Poule A3 – dinsdag 3 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     NEC Delfzijl        -       De Fivel
19.20 – 19.40     winnaar poule B3 -       Middelstum
19.40 – 20.00     NEC Delfzijl         -       winnaar poule B3
20.00 – 20.20     De Fivel             -       Middelstum
20.20 – 20.40     winnaar poule B3 -       De Fivel
20.40 – 21.00     Middelstum        -       NEC Delfzijl        
Poule A4 – dinsdag 3 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     Appingedam       -       Poolster
21.20 – 21.40     winnaar poule B2 -       De Pelikanen
21.40 – 22.00     Appingedam       -       winnaar poule B2
22.00 – 22.20     Poolster             -       De Pelikanen
22.20 – 22.40     winnaar poule B2 -       Poolster
22.40 – 23.00     De Pelikanen      -       Appingedam
Poule 1 O19 – woensdag 4 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.20     NEC Delfzijl        -       Omlandia  
19.20 – 19.40     Zeester             -       DVC Appingedam
19.40 – 20.00     NEC Delfzijl        -       Zeester
20.00 – 20.20     Omlandia           -       DVC Appingedam
20.20 – 20.40     Zeester             -       Omlandia
20.40 – 21.00     NEC Delfzijl        -       DVC Appingedam
Poule 2 O19 – woensdag 4 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
21.00 – 21.20     VV Winsum        -       Noordpool
21.20 – 21.40     Middelstum        -       SV Bedum
21.40 – 22.00     VV Winsum        -       Middelstum
22.00 – 22.20     Noordpool          -       SV Bedum
22.20 – 22.40     Middelstum        -       Noordpool
22.40 – 23.00     VV Winsum         -       SV Bedum
Poule X – ½F - donderdag 4 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.25     winnaar poule A1 -       nr. 2 poule A2    
19.25 – 19.50     nr. 2 poule A1    -       winnaar poule A2       
19.50 – 20.15     winnaar poule A1 -       nr. 2 poule A1    
20.15 – 20.40     nr.2 poule A2     -       winnaar poule A2        
20.40 – 21.05     nr.2 poule A1     -       nr. 2 poule A2    
21.05 – 21.30     winnaar poule A2 -       winnaar poule A1
Poule Y – ½F - vrijdag 5 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
19.00 – 19.25     winnaar poule A3 -       nr. 2 poule A4    
19.25 – 19.50     nr. 2 poule A3    -       winnaar poule A4       
19.50 – 20.15     winnaar poule A3 -       nr. 2 poule A3    
20.15 – 20.40     nr.2 poule A4     -       winnaar poule A4       
20.40 – 21.05     nr.2 poule A3     -       nr. 2 poule A4    
21.05 – 21.30     winnaar poule A4 -       winnaar poule A3
Finales - zaterdag 5 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)
14.00 – 14.25     E      nr. 1 poule 1 O19 – nr. 2 poule 2 O19
14.27 – 14.52     F      nr. 1 poule 2 O19 – nr. 2 poule 1 O19
14.54 – 15.19     G      nr. 1 poule D1 – nr. 4 poule D1
15.21 – 15.46     H      nr. 2 poule D1 – nr. 3 poule D1
15.48 – 16.13             verliezer wedstrijd E – verliezer wedstrijd F
16.15 – 16.40             winnaar wedstrijd E – winnaar wedstrijd F
16.42 – 17.07             verliezer wedstrijd G – verliezer wedstrijd H
17.09 – 17.34             winnaar wedstrijd G – winnaar wedstrijd H     
17.40 – 18.10             Demonstratiewedstrijd
18.15 – 18.50     Q      winnaar poule B1 – winnaar poule B2
18.52 – 19.17     R      winnaar poule B3 – winnaar poule B4
19.19 – 19.44     S      winnaar poule X – nr. 2 poule Y
19.46 – 20.11     T      winnaar poule Y – nr. 2 poule X
20.13 – 20.38             verliezer wedstrijd Q – verliezer wedstrijd R
20.40 – 21.05             winnaar wedstrijd Q – winnaar wedstrijd R
21.07 – 21.32             verliezer wedstrijd S – verliezer wedstrijd T
21.35 – 22.00             winnaar wedstrijd S – winnaar wedstrijd T