Wordt jij onze assistent scheidsrechter?

grens1grens2


Zoek jij een leuke uitdaging binnen een prestatieteam?

Wij zoeken een teamplayer die;

·         Voetbal minded is .

·         Fysiek fit.

·         Sociaal/sportief betrokken.

·         Wil jij de kleur groen warm uitdragen.

·         Man/vrouw.

Ga jij komend seizoen deze uitdaging aan met onze technische staf onder leiding van Robert Bos, om zo onderdeel uit te maken van het 1e team dat uitkomt in de 1e klasse KNVB op de zaterdag-middag voor vv Winsum?  Het 1e elftal zoekt nog een 2e assistent scheidsrechter voor stand-in.

Vv Winsum zondag 1 onder leiding van Willem Kluin komt uit met zijn spelers in de 4e klasse zondag en zoekt ook een echte teamplayer in de vorm van een assistent(e) scheidsrechter.

Ook voor zaterdag 2 en dames 2 worden nog assistent scheidsrechters gezocht. Leuker om bij de jeugd de vlag te hanteren? De teams van vv Winsum spelen op divisieniveau en hier is ook nog ruimte voor assistent scheidsrechters.

Ook mag je je voor één van de teams opgeven om in een pool van assistent scheidsrechters te werken. Bestaat een pool uit bijv. 3 assistent scheidsrechters dan ben je één op de drie wedstrijden actief.


Mailen mag, bellen nog liever en pak die vlag!

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Arjan Bakema 06-15604940