Wiebrand Top stopt aan het einde van het seizoen als trainer van vv Winsum VR1. Wiebrand is dit seizoen begonnen als hoofdtrainer bij Winsum VR1, maar zal na dit seizoen zijn taken als trainer van de Winsum vrouwen neerleggen. Wiebrand en de gehele vrouwenploeg hadden graag nog een jaar verlengd, echter kan Wiebrand deze functie niet combineren met zijn (nieuwe) werkzaamheden. Wiebrand zal als Sportcoach bij het Huis voor de Sport in de Gemeente Midden Groningen gaan werken. Daarnaast is hij erg druk met zijn eigen bedrijf als vitaliteitscoach (Topvitae). De combinatie van beide functies zijn helaas niet te combineren met het trainerschap. 

wieb

vv Winsum wil Wiebrand alvast bedanken voor zijn inzet en prettige samenwerking. Daarnaast hopen wij dat hij samen met de huidige staf en spelersgroep het seizoen mooi mag afsluiten met een goed resultaat!

Bestuur & Technisch Hart vv Winsum