Maandag was de 1e dag en gisteravond waren de andere JO- teams aan de beurt ok te strijden tijdens het KERSTMIXTOERNOOI en hoe! Ook gisteravond waren er heel veel spelers/ speelsters/ trainers/ leiders/ ouders en andere betrokkenen aanwezig wat ook gister gezorgd heeft voor de sfeer die wij wilde creëeren! 
Voordat het toernooi los ging was er een mooie erehaag gemaakt om de spelers van JO10-2&4 in het zonnetje te zetten voor het kampioenschap van de 1e seizoenshelft op het nummer (hoe kan het ook anders): "we are the Champions"! 

David & Ammarins hadden alles goed onder controle er zorgde ervoor dat de 2 uren ook goed verliepen. 
Bijna alle spelers/ speelsters waren er en het zegt al genoeg dat er ook spelers/ speelsters waren die Maandagavond meedenken en ook gister weer mee wilde doen! 
Tijdens de wedstrijdjes en de pauze die ook gister weer goed geregeld was met warme chocolade melk en kerstkransen door de jeugd/ activiteitencommissie was iedereen met elkaar aan het praten wat ook zorgde voor binding met elkaar. 
Gister gingen de teams strijden voor de prijzen wat ook resulteerde in een einduitslag: 
1e uur (18.00- 19.15 uur) teams: JO9-1, JO10-1 t/m 4, JO11-2 t/m 5: +- 100 spelers/ speelsters😃
1e: Team 3: Sneeuwpoppen 21punten 
2e: Team 1: Kerstmannen 19punten 
3e: Team 9: Kerstmutsen 18punten 

2e uur (19.15- 20.30 uur) teams: JO13-1&2, JO15-1 t/m 3, MO15-1&2, JO19-1: +- 120 spelers/ speelsters #super 😃
1e: Team 10: Kerstslingers 29punten 
2e: Team 8: Kerstballen 22punten 
3e: Team 1: Kerstmannen 21punten 

Wij willen iedereen bedanken voor de geweldige opkomst & organisatie! 
Verder willen wij iedereen fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar wensen! Wij zien elkaar weer in 2018.. 👍🏼