Het Walking Footballteam SIOS/vvWinsum, heeft op 28 november meegedaan aan een toernooi bij de vvBedum. De gastheren deden met 4 (!) teams mee en verder waren aanwezig: Kardinge, All Stars fc Groningen en GEO.

Er werden 4 wedstrijden gespeeld van 12 minuten tegen steeds een van de 4 Bedumteams.

De effecten van de trainingen op vrijdagochtend (om de 14 dagen om 10.00 uur bij SIOS en op Schilligeham) waren goed te zien. Er werd goed gecombineerd en veel gescoord. Er werd 2 x gewonnen met 3-1 en 5-2 en 2x verloren met 3-1.

Opnieuw bleek ook het speelplezier en het tonen van respect voor de scheidsrechter en de tegenstanders.

Na het toernooi werd ons broodjes, koffie en soep aangeboden.(sponsor Appie H.)

In het algemeen was het een zeer geslaagd evenement.

 

We kunnen nog steeds nieuwe spelers gebruiken. Er zijn op dit moment 12 spelers en willen graag groeien naar 20 of meer.

Twijfel niet, kom eens mee doen/kijken op vrijdagochtend.

Je bent van harte welkom.

Hans Bloem (0595-443894)

IMG 1064