Zowel het eerste als het tweede moest deze zaterdag naar Harlingen om de plaatselijke vv Zeerobben te bestrijden in een voetbalwedstrijd waarbij het tweede om 12.30 uur moest beginnen 
Helaas moest de leider van dit leuke team eerst werken zodat hij pas om 12 uur in Winsum kon zijn 
Uiteraard had hij nog wel plannen om richting Harlingen te rijden maar kreeg in een helder moment in de gaten dat ook het eerste dezelfde richting op moest dus werd er even contact gelegd met de leiding van het eerste en een plek in de bus was geregeld maar toen kwamen zowel Coen als leider Jannes uit de kantine om ook die kant op te gaan en zodoende kon ik met hun meerijden zodat we nog op tijd waren voor de tweede helft
Onderweg prima catering verzorgt door Coen met koffie en koek gingen we richting Harlingen 
In Harlingen aangekomen en uiteraard de 0-1 op de link van Zeerobben gezien begon de tweede helft waarin goed werd gevoetbald en de nodige strijd werd geleverd om met de 3 punten richting Winsum te gaan 
Er kwamen meerdere kansen om de wedstrijd in ons voordeel te  beslissen maar de trekker voor de 0-2 werd maar niet overgehaald zodat in de laatste minuten Zeerobben nog een soort slotoffensief probeerde maar de verdediging bleef uiterst geconcentreerd en wist de punten  veilig te stellen zodat het tweede nu op een keurige vierde plaats staat
Doelpuntenmaker Peter P
 
Komende Zaterdag 27 november Vv Winsum 2 - Flevo Boys 2 aanvangstijd 11.00 uur 
Sportpark Geert Reinders Winsum