De eerste seizoenshelft met vv Winsum JO19-1 zit er sinds vorige week officieel op. Tijd voor de winterstop.
 
Een mooi moment om terug te kijken op de eerste seizoenshelft. Ontzettend dankbaar om als staf en team team drie dagen in de week hard te werken om een bijdrage te mogen leveren aan ieders ontwikkeling als voetballer.
 
Hierin hebben we zowel als individu en als team hele mooie momenten en ontwikkelingen doorgemaakt, maar hebben we ook te maken gehad met teleurstellingen. We hebben laten zien dat we ons kunnen meten met teams die in de divisie spelen. Ook hebben een aantal spelers hun debuut gemaakt in het eerste elftal van vv Winsum. Hier mogen we trots op zijn.
 
Verder staan we bovenaan in de hoofdklasse en hopen in 2022 in de divisie te mogen spelen. Ook spelen we nog in een mooie bekercompetitie. Mooie vooruitzichten.
 
Dit 1e half jaar heeft laten zien hoe mooi het is om met elkaar te werken aan doelen en jezelf altijd te willen ontwikkelen. Als voetballer en als mens. Dit laat mij weer inzien zien hoe belangrijk en hoe mooi sport is voor de mens. Sport verbindt.
 
Op naar 2022! Met hopelijk veel voetbal (sport)! ⚽️🙏
 
We wensen iedereen bij deze hele fijne feestdagen en alvast een sportief gelukkig nieuwjaar. 🙏🙌
 
c5c7918d 3d18 4d80 b360 0f890593af0a
27fcf2fe eeaf 45f9 a127 92b9ad1f7fe4
cb6bd6a2 7d8b 4ab2 bcbf 47f696b53f26