Team

vv Winsum JO10-3

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
Stand (nog) niet bekend

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
Geen uitslagen bekend

Programma

DatumTijdWedstrijd
27 okt09:45GVAV-Rapiditas JO10-2 - vv Winsum JO10-3
27 okt10:15vv Winsum JO10-2 - SV Bedum JO10-2
3 nov09:00Zuidhorn JO10-2 - vv Winsum JO10-2
3 nov10:00vv Winsum JO10-3 - GRC Groningen JO10-3
10 nov09:45GVAV-Rapiditas JO10-2 - vv Winsum JO10-2
10 nov10:30vv Winsum JO10-3 - Zuidhorn JO10-2
17 nov10:00vv Winsum JO10-2 - GRC Groningen JO10-3
17 nov11:00Zuidhorn JO10-3 - vv Winsum JO10-3
24 nov09:00vv Winsum JO10-3 - SV Bedum JO10-2
24 nov09:45Be Quick 1887 JO10-2 - vv Winsum JO10-2
1 dec10:15vv Winsum JO10-2 - vv Winsum JO10-3
8 dec08:45vv Winsum JO10-3 - Helpman JO10-3

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Jistrum JO10-1G11001500153
2Staphorst JO10-211001620143
3Tonego JO10-1G11001530123
4NEC Delfzijl JO10-211001210113
5Flevo Boys JO10-51100123093
6QVC JO10-11100123093
7Helpman JO10-41100101093
8HOC JO10-11100168083
9Borger JO10-11100124083
10ST Germanicus/CSVC JO10-11100102083
11Noordbergum JO10-1110091083
12FC Wolvega JO10-2110081073
13Lemmer vv JO10-2110082063
14Alcides JO10-21100116053
15SJO JVZ JO10-31100116053
16Gruno JO10-1110083053
17GSVV JO10-11100106043
18ACV JO10-4110095043
19SJO NWWC JO10-1110085033
20Holwerd JO10-1110074033
21GAVC JO10-1G110041033
22SC Bolsward JO10-3110031023
23VEV'67 JO10-2110076013
24Drachtster Boys JO10-2110065013
25Harkstede JO10-1110065013
26Actief JO10-1110054013
27Aengwirden JO10-1G110054013
28ODV JO10-1110054013
29SJO JVZ JO10-2110054013
30Wildervank JO10-1G110032013
31Flevo Boys JO10-3101077001
32FC Oldemarkt JO10-1101077001
33SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G101044001
34DTD JO10-1101044001
35Be Quick 1887 JO10-2000000000
36S.V. Hoogersmilde JO10-1G000000000
37IJVC JO10-1000000000
38Oostergo JO10-1000000000
39SJO WNBC '09 JO10-1G000000000
40vv Winsum JO10-3000000000
41WTOC JO10-1G1001670-10
42SJO Bergum BCV Combinatie JO10-21001560-10
43SJS JO10-11001560-10
44Havelte JO10-11001450-10
45SC Rouveen JO10-11001450-10
46SJO Bergum BCV Combinatie JO10-31001450-10
47vv Winsum JO10-21001450-10
48Beilen JO10-11001230-10
49Balk JO10-4M1001130-20
50MOVV JO10-11001580-30
51VC Trynwalden JO10-21001470-30
52Gorredijk JO10-21001140-30
53Kollum JO10-210016100-40
54VEV'67 JO10-41001590-40
55HZVV JO10-310016110-50
56Raptim JO10-410016110-50
57VEV'67 JO10-31001380-50
58Heerenveense Boys JO10-31001280-60
59SJO J.V. Oostenburg JO10-21001180-70
60VIOS (O) JO10-1G10018160-80
61GRC Groningen JO10-310014120-80
62Raptim JO10-310012100-80
63ONB JO10-21001190-80
64fc Harlingen JO10-110013120-90
65FC Wolvega JO10-310013120-90
66Smilde'94 JO10-310011100-90
67SJO ASVB/Wedde JO10-1G10011120-110
68SWZ Boso Sneek JO10-210013150-120
69SJO JVZ JO10-410012160-140
70Zwaagwesteinde JO10-210010150-150

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
15 oktAlcides JO10-2 - HZVV JO10-311 - 6
17 oktHavelte JO10-1 - Aengwirden JO10-1G4 - 5
17 oktZwaagwesteinde JO10-2 - Jistrum JO10-1G0 - 15
20 oktMOVV JO10-1 - SJO NWWC JO10-15 - 8
20 oktSJO Bergum BCV Combinatie JO10-2 - Drachtster Boys JO10-25 - 6
20 oktActief JO10-1 - vv Winsum JO10-25 - 4
20 oktSJO ASVB/Wedde JO10-1G - NEC Delfzijl JO10-21 - 12
20 oktSmilde'94 JO10-3 - Helpman JO10-41 - 10
20 oktSC Rouveen JO10-1 - SJO JVZ JO10-24 - 5
20 oktRaptim JO10-3 - ST Germanicus/CSVC JO10-12 - 10
20 oktVC Trynwalden JO10-2 - Holwerd JO10-14 - 7
20 oktStaphorst JO10-2 - SJO JVZ JO10-416 - 2
20 oktTonego JO10-1G - SWZ Boso Sneek JO10-215 - 3
20 oktHeerenveense Boys JO10-3 - Lemmer vv JO10-22 - 8
20 oktFlevo Boys JO10-3 - FC Oldemarkt JO10-17 - 7
20 oktFlevo Boys JO10-5 - FC Wolvega JO10-312 - 3
20 oktONB JO10-2 - Noordbergum JO10-11 - 9
20 oktHOC JO10-1 - VIOS (O) JO10-1G16 - 8
20 oktVEV'67 JO10-2 - WTOC JO10-1G7 - 6
20 oktVEV'67 JO10-3 - Gruno JO10-13 - 8
20 oktODV JO10-1 - SJO Bergum BCV Combinatie JO10-35 - 4
20 oktBeilen JO10-1 - Wildervank JO10-1G2 - 3
20 oktGorredijk JO10-2 - GAVC JO10-1G1 - 4
20 oktSJO JVZ JO10-3 - Raptim JO10-411 - 6
20 oktFC Wolvega JO10-2 - SJO J.V. Oostenburg JO10-28 - 1
20 oktSJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G - DTD JO10-14 - 4
20 oktKollum JO10-2 - GSVV JO10-16 - 10
20 oktACV JO10-4 - VEV'67 JO10-49 - 5
20 oktGRC Groningen JO10-3 - Borger JO10-14 - 12
20 oktQVC JO10-1 - fc Harlingen JO10-112 - 3
20 oktSJS JO10-1 - Harkstede JO10-15 - 6
20 oktBalk JO10-4M - SC Bolsward JO10-31 - 3

Programma

DatumTijdWedstrijd
Geen programma bekend

vv Winsum JO10-3

Team

NaamNaam
Afgeschermd Daniel Aiyamekhue
Kaz Alssema Ruben Brouwer
Victor van der Cruyssen Koen Flikkema
Noa Sennema Malte Volkmann

Staf

NaamFunctie
Henk AlssemaTrainer
Henk AlssemaTeamleider
Henk AlssemaHoofdcoach
Amrei VolkmannTeamleider
Amrei VolkmannTrainer

Training

DagTijdVeld
Maandag18:00-19:00Veld 5
Woensdag18:00-19:00Veld 5

Teamsponsors