Team

Winsum JO11-4

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1VVSV '09 JO11-1550045703815
2Winsum JO11-45401402601412
3SJO 't Hogeland JO11-16402442601812
4Eenrum JO11-1631227200710
5SIOS JO11-1530217210-49
6Middelstum JO11-1622230330-38
7Lycurgus JO11-6G32102180137
8FC LEO JO11-1520321220-16
9SV Bedum JO11-2720531460-156
10Kloosterburen JO11-1G601511340-231
11HS'88 JO11-3G601511550-441

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
2 nov.Eenrum JO11-1 - SV Bedum JO11-29 - 0
2 nov.Lycurgus JO11-6G - Middelstum JO11-14 - 4
2 nov.FC LEO JO11-1 - VVSV '09 JO11-12 - 8
2 nov.Kloosterburen JO11-1G - SIOS JO11-10 - 4
2 nov.HS'88 JO11-3G - Winsum JO11-43 - 9
6 nov.SV Bedum JO11-2 - Lycurgus JO11-6G2 - 7
9 nov.Winsum JO11-4 - Eenrum JO11-16 - 4
9 nov.SV Bedum JO11-2 - Kloosterburen JO11-1G6 - 4
9 nov.SIOS JO11-1 - SJO 't Hogeland JO11-12 - 11
9 nov.VVSV '09 JO11-1 - HS'88 JO11-3G8 - 0
9 nov.Middelstum JO11-1 - FC LEO JO11-16 - 5

Programma

DatumTijdWedstrijd
16 nov.09:00SIOS JO11-1 - Winsum JO11-4
30 nov.09:00SJO 't Hogeland JO11-1 - Winsum JO11-4
7 dec.08:30Winsum JO11-4 - Kloosterburen JO11-1G
14 dec.10:30Lycurgus JO11-6G - Winsum JO11-4
21 dec.09:00Winsum JO11-4 - FC LEO JO11-1

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Weide De JO11-3G11002010193
2NOK JO11-1G11001500153
3Drenthina JO11-211001620143
4GSVV JO11-1G11001200123
5 SJO Stellingwerven JO11-211001320113
6VVSV '09 JO11-111001210113
7Jubbega JO11-31100102083
8ACV JO11-4110091083
9Aengwirden JO11-1G110091083
10Zwartemeerse Boys JO11-1110091083
11SPW JO11-1110080083
12Fc. Grootegast JO11-1110093063
13SJO WNBC '09 JO11-1G110071063
14VCR JO11-1110071063
15VVAK JO11-1G110071063
16GEO JO11-1110062043
17SJO ZVC'14 JO11-1110051043
18EHS'85 JO11-2110085033
19FC Meppel JO11-2110041033
20Zuidhorn JO11-3110041033
21ACV JO11-3110075023
22 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G110064023
23ST Glimmen/Yde de Punt JO11-1110042023
24 SJO Ens/Kraggenburg JO11-2110042023
25VEV'67 JO11-2110042023
26Wildervank JO11-2110042023
27NEC Delfzijl JO11-4110031023
28DWP JO11-1110065013
29BEW JO11-1G110043013
30S.F. Deinum JO11-1G110032013
31MOVV JO11-1110032013
32SJO 't Hogeland JO11-1110032013
33SDS JO11-1110055003
34Oosterlittens JO11-1110022003
35Bant JO11-1000000000
36SC Kootstertille JO11-1000000000
37Ternaard JO11-1000000000
38SC Berlikum JO11-1100155000
39St. Jacob JO11-1100122000
40Sleat JO11-1G1001560-10
41Oldeholtpade JO11-11001340-10
42Fivel De JO11-1G1001230-10
43Hoogezand JO11-31001230-10
44St Stiens/DTD JO11-31001230-10
45FC Assen JO11-41001570-20
46MSC/Amslod JO11-41001460-20
47SC Genemuiden JO11-31001240-20
48Gruno JO11-11001240-20
49Heiligerlee JO11-2G1001240-20
50FC Zuidlaren JO11-21001240-20
51DVC Appingedam JO11-21001130-20
52Valthermond JO11-2G1001580-30
53ONR JO11-21001140-30
54Staphorst JO11-21001140-30
55Potetos JO11-21001260-40
56FC Ter Apel '96 JO11-21001150-40
57Zevenhuizen JO11-11001390-60
58FVC JO11-21001170-60
59Raptim JO11-31001170-60
60VV Sleen JO11-11001170-60
61RWF JO11-110012100-80
62SJO J.V. Oostenburg JO11-31001190-80
63SJO SWB JO11-11001190-80
64ST Woudsend/De Walde JO11-21001190-80
65Wildervank JO11-31001080-80
66d' Olde Veste'54 JO11-310012130-110
67Winsum JO11-410011120-110
68ONB JO11-210010120-120
69Valthermond JO11-310012160-140
70Lemmer JO11-2G10010150-150
71SJO Dalen/DSC JO11-2G10011200-190

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
Geen uitslagen bekend

Programma

DatumTijdWedstrijd
Geen programma bekend

Winsum JO11-4

Team

NaamNaam
Afgeschermd Afgeschermd
Afgeschermd Afgeschermd
Jurre Berghuis David Egberts
Jasper de Graaf Hugo Huisman
Mieke Kooijinga Maik Vellinga

Staf

NaamFunctie
AfgeschermdCommissie Voetbal Zaken JO11
Henk AlssemaHoofdcoach
Gerard BerghuisTeamleider
Chris Hammenga

Training

DagTijdVeld
Dinsdag18:00-19:00Veld 5
Donderdag18:00-19:00Veld 5

Teamsponsors