team placeholder

Competitie

TEST

Stand

#TeamGPDS
1Heiligerlee JO13-12163102
2Achilles 1894 JO13-1235461
3WVV JO13-1204653
4DVC Appingedam JO13-1214434
5Gorecht JO13-1224424
6VEV'67 JO13-1214140
7Peize JO13-12033-8
8FC Zuidlaren JO13-12331-25
9Be Quick 1887 JO13-22122-7
10NEC Delfzijl JO13-12122-20
11Helpman JO13-12215-38
12Velocitas 1897 JO13-12315-52
13LEO (Loon) JO13-1226-85
14vv Winsum JO13-1203-79
TEST

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
12 aprBe Quick 1887 JO13-2 - VEV'67 JO13-12 - 4
12 aprDVC Appingedam JO13-1 - LEO (Loon) JO13-19 - 1
12 aprPeize JO13-1 - Velocitas 1897 JO13-12 - 1
12 aprvv Winsum JO13-1 - WVV JO13-11 - 3
14 aprDVC Appingedam JO13-1 - Peize JO13-16 - 2
14 aprNEC Delfzijl JO13-1 - LEO (Loon) JO13-14 - 1
14 aprWVV JO13-1 - Velocitas 1897 JO13-11 - 1
14 aprHelpman JO13-1 - Gorecht JO13-12 - 4
14 aprAchilles 1894 JO13-1 - VEV'67 JO13-14 - 1
14 aprHeiligerlee JO13-1 - Be Quick 1887 JO13-27 - 1
14 aprFC Zuidlaren JO13-1 - vv Winsum JO13-14 - 1
16 aprAchilles 1894 JO13-1 - Be Quick 1887 JO13-23 - 1
17 aprHeiligerlee JO13-1 - Helpman JO13-12 - 1
19 aprPeize JO13-1 - vv Winsum JO13-13 - 1
19 aprNEC Delfzijl JO13-1 - Gorecht JO13-13 - 1
21 aprGorecht JO13-1 - FC Zuidlaren JO13-13 - 1
21 aprVelocitas 1897 JO13-1 - Achilles 1894 JO13-11 - 6
21 aprDVC Appingedam JO13-1 - WVV JO13-11 - 2
21 aprHeiligerlee JO13-1 - NEC Delfzijl JO13-16 - 0
21 aprLEO (Loon) JO13-1 - vv Winsum JO13-10 - 4
21 aprPeize JO13-1 - VEV'67 JO13-11 - 6
21 aprBe Quick 1887 JO13-2 - Helpman JO13-13 - 1
24 aprDVC Appingedam JO13-1 - Helpman JO13-13 - 2
25 aprAchilles 1894 JO13-1 - Gorecht JO13-15 - 2
TEST

Programma

DatumTijdWedstrijdMeer
26 apr18:30vv Winsum JO13-1 - VEV'67 JO13-1Meer
28 apr11:00Helpman JO13-1 - vv Winsum JO13-1Meer
5 mei08:45vv Winsum JO13-1 - LEO (Loon) JO13-1Meer
12 mei09:45vv Winsum JO13-1 - Velocitas 1897 JO13-1Meer
19 mei10:15VEV'67 JO13-1 - vv Winsum JO13-1Meer
26 mei08:45vv Winsum JO13-1 - Gorecht JO13-1Meer
Trainer (s)
Roland Slangenberg r.slangenberg@hotmail.com

Elftalleiders
Ewald Veenstra ewaldveenstra@kpnmail.nl
Erik Oldegarm ollie.olliez@gmail.com

Voor informatie over de indeling of dit team, neem contact op met CVZ coordinator:

Eddy Jutte e.jutte@jesalespartner.nl
Trainingen
Maandag: 18.00-19.00
Woensdag: 18.00-19.00
Competitie en Beker
Klasse: Hoofdklasse R
Beker: Groep 1-34
Swijghuisen Reigersberg, Kick
Kooijinga, Wouter
Pauw, Ruben
Krebs, Eduard
Hooghuis, Thomas
Sterenberg, Daan
Raangs, Bram
Tjabringa, Sven
Terpstra, Joost
Oldengarm, Meez
Voorhans, Ian
Betten, Toby
Veenstra, Thijs
Mulder, Ingmar