Team

Winsum JO13-2G

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1SV Bedum JO13-3000000000
2Ezinge JO13-1000000000
3De Fivel JO13-1000000000
4Helpman JO13-3000000000
5De Heracliden JO13-1000000000
6Kloosterburen JO13-1G000000000
7Noordpool-U.F.C. JO13-2000000000
8Oosterparkers JO13-1000000000
9SIOS JO13-1000000000
10SJO NWWC JO13-1G000000000
11SJO 't Hogeland JO13-1000000000
12Winsum JO13-2G000000000

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
Geen uitslagen bekend

Programma

DatumTijdWedstrijd
1 feb.08:30Winsum JO13-2G - De Heracliden JO13-1
8 feb.11:45Ezinge JO13-1 - Winsum JO13-2G
29 feb.08:45Winsum JO13-2G - SIOS JO13-1
7 mrt.09:00Noordpool-U.F.C. JO13-2 - Winsum JO13-2G
14 mrt.08:45Winsum JO13-2G - SV Bedum JO13-3
28 mrt.08:30Winsum JO13-2G - SJO 't Hogeland JO13-1
4 apr.14:15Helpman JO13-3 - Winsum JO13-2G

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Zwartemeerse Boys JO13-111001200123
2FC Birdaard JO13-1110091083
3OKVC JO13-1110081073
4Tollebeek JO13-1110081073
5Langezwaag Jo13-1G110070073
6Elim JO13-1110071063
7Zuidhorn JO13-2110061053
8VIOD JO13-1G110073043
9ONS Sneek JO13-2110051043
10St.Annaparochie JO13-2110040043
11SC Loppersum JO13-1110074033
12Bargeres JO13-1110052033
13MSC/Amslod JO13-2110041033
14ST SGV/Froombosch JO13-1110041033
15VIOS (O) JO13-1110041033
16Marum JO13-2110042023
17FC Oldemarkt JO13-1110042023
18Onstwedder Boys JO13-1G110042023
19FVV JO13-1110031023
20Niekerk JO13-1110031023
21SJO WTTC JO13-1110020023
22SJO ZVC '14 JO13-2110020023
23BEW JO13-1G110043013
24Pekelder Boys JO13-1110021013
25V en V'68 JO13-1110021013
26Nieuw Roden JO13-1110010013
27Rijperkerk JO13-1000000000
28Pesse JO13-11001340-10
29SJO Warga WWS JO13-11001120-10
30VAKO JO13-21001120-10
31BSVV JO13-1G1001010-10
32Eext JO13-11001240-20
33Gorecht JO13-21001240-20
34ST Havelte-Uffelte JO13-1G1001240-20
35Groninger Boys JO13-11001130-20
36MOVV JO13-1G1001130-20
37ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G1001020-20
38Sellingen JO13-11001020-20
39Poolster JO13-11001470-30
40Raptim JO13-3G1001250-30
41Fit Boys JO13-21001140-30
42SJO STEO JO13-11001140-30
43Vitesse'63 JO13-1G1001140-30
44Friese Boys JO13-11001370-40
45QVC JO13-1G1001150-40
46LAC Frisia 1883 JO13-31001040-40
47WTOC JO13-1G1001160-50
48SJO WIJC JO13-2G1001170-60
49Lemmer vv JO13-11001180-70
50Winsum JO13-2G1001180-70
51DWP JO13-1G1001070-70
52Jistrum JO13-1G1001190-80
53DVC'59 JO13-110010120-120

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
Geen uitslagen bekend

Programma

DatumTijdWedstrijd
Geen programma bekend

Winsum JO13-2G

Team

NaamNaam
Afgeschermd Afgeschermd
Afgeschermd Teije Bodewes
Olivier Bolwijn Julian Dijkema
Bas van Geemen Joep Groeneveld
Krijn de Haan Sem Kluin
Daan Ruygh Tigo Stoepker
Sem Veldhuis

Staf

NaamFunctie
Michiel Bodewes
Dennis EijkhoutTeamleider
Dennis EijkhoutTrainer
Quinten HogeveenTrainer
Dimitri LahdoHoofdcoach

Training

DagTijdVeld
Maandag18:00-19:00Veld 6B
Woensdag18:00-19:00Veld 6B

Teamsponsors