Team

vv Winsum 1

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1HZVV 1880029502424
2Oranje Nassau 1851216100616
3vv Winsum 185121160516
4Drachtster Boys 18503251401115
5PKC'83 1841317120513
6d' Olde Veste'54 18314251401110
7Groningen 1831419190010
8SV Bedum 1831414140010
9Be Quick D 1831413210-810
10Balk 182337110-49
11Noordscheschut 1822412180-68
12Gorecht 1822417270-108
13Zeerobben 1822410220-128
14Broekster Boys 1810710320-223

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
3 nov.Broekster Boys 1 - d' Olde Veste'54 10 - 7
3 nov.PKC'83 1 - Noordscheschut 14 - 0
3 nov.vv Winsum 1 - Oranje Nassau 11 - 0
3 nov.Balk 1 - SV Bedum 11 - 1
3 nov.Gorecht 1 - Be Quick D 14 - 0
3 nov.Zeerobben 1 - Groningen 13 - 1
3 nov.HZVV 1 - Drachtster Boys 13 - 0
17 nov.Noordscheschut 1 - Balk 12 - 1
17 nov.Drachtster Boys 1 - vv Winsum 10 - 1
17 nov.Groningen 1 - Broekster Boys 15 - 1
17 nov.Oranje Nassau 1 - PKC'83 12 - 0
17 nov.SV Bedum 1 - Gorecht 16 - 1
17 nov.d' Olde Veste'54 1 - Zeerobben 18 - 0
17 nov.Be Quick D 1 - HZVV 10 - 6

Programma

DatumTijdWedstrijd
24 nov.14:30vv Winsum 1 - PKC'83 1
1 dec.15:00Zeerobben 1 - vv Winsum 1
8 dec.14:00vv Winsum 1 - Broekster Boys 1
15 dec.14:30Groningen 1 - vv Winsum 1
19 jan.14:30vv Winsum 1 - Noordscheschut 1
26 jan.15:00Oranje Nassau 1 - vv Winsum 1
2 feb.14:30vv Winsum 1 - Drachtster Boys 1

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Achilles 1894000000000
2ACV000000000
3Be Quick 1887000000000
4Gorecht 1000000000
5Groen Geel 1000000000
6Groningen 1000000000
7Fc. Grootegast 1000000000
8GVAV-Rapiditas 1000000000
9Helpman 1000000000
10Hoogezand 1000000000
11HS'88 1000000000
12SC Loppersum 1000000000
13LTC 1000000000
14Marum 1000000000
15Musselkanaal 1000000000
16Noordster 1000000000
17Oranje Nassau 1000000000
18Pelikaan S 1000000000
19PKC'83 1000000000
20Rood Zwart Baflo 1000000000
21TLC 1000000000
22VEV'67 1000000000
23vv Winsum 1000000000
24WVV 1000000000

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
Geen uitslagen bekend

Programma

DatumTijdWedstrijd
27 nov.20:00SC Loppersum 1 - vv Winsum 1

vv Winsum 1

Team

NaamNaam
Heinze Andringa José Bello
Wouter Bloem Gerbrand de Boer
Kay Bootsma Germen Bouwman
Niels van Dalen Joshua van Dijk
Robin Faber Reinder Haaksema
Reinder Haan Bauke Hoekstra
Tim Hoff Maikel Hoormann
Thomas Kauw Rogier Krohne
Wouter Meijer Flaviou Nzita Fatima
Marcel Pannekoek Rick Schaaphok
Deshly Storm Roy Streppel
Steffen Vader Hans Zwakenberg

Staf

NaamFunctie
Gaby HemsensCommissie Voetbal Zaken Heren Prestatie
Coen vd MolenHersteltrainer
Harry PostemaTeamleider
Kornelis PrinsAssistent-scheidsrechter(club)
Patrick SiepelKeeperstrainer
Bert VosTrainer/coach
Pieter de VriesMateriaalman

Training

DagTijdVeld
Dinsdag20:15-22:00Veld 7
Donderdag20:00-21:30Veld 7

Teamsponsors