team placeholder

Competitie

TEST

Stand

#TeamGPDS
1NEC Delfzijl 4163638
2Poolster 2153430
3vv Winsum 3112729
4The Knickerbockers 111524-1
5The Knickerbockers 1014214
6DVC Appingedam 31319-3
7Omlandia 31413-11
8Corenos 21413-15
9Siddeburen 11412-18
10Holwierde 21412-22
11GEO 2104-31
TEST

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
11 aprGEO 2 - The Knickerbockers 111 - 3
12 aprPoolster 2 - Siddeburen 12 - 0
14 aprThe Knickerbockers 11 - Omlandia 32 - 2
14 aprNEC Delfzijl 4 - Holwierde 20 - 0
14 aprvv Winsum 3 - Siddeburen 15 - 2
19 aprCorenos 2 - GEO 23 - 0
19 aprHolwierde 2 - Poolster 21 - 3
21 aprHolwierde 2 - The Knickerbockers 110 - 2
21 aprPoolster 2 - GEO 23 - 0
21 aprvv Winsum 3 - Omlandia 35 - 3
21 aprSiddeburen 1 - NEC Delfzijl 41 - 4
21 aprThe Knickerbockers 10 - Corenos 23 - 0
TEST

Programma

DatumTijdWedstrijdMeer
28 apr14:30vv Winsum 3 - GEO 2Meer
1 mei19:15vv Winsum 3 - Poolster 2Meer
5 mei16:15vv Winsum 3 - Corenos 2Meer
8 mei19:00GEO 2 - vv Winsum 3Meer
12 mei12:00Corenos 2 - Winsum 3Meer
15 mei19:00NEC Delfzijl 4 - vv Winsum 3Meer
22 mei20:00vv Winsum 3 - The Knickerbockers 10Meer
26 mei12:15Knickerbockers The 11 - Winsum 3Meer
2 jun16:15vv Winsum 3 - The Knickerbockers 11Meer
Elftalleiders 
Ramon Kauw  ramonkauw@hotmail.com
Ulco Brinkhuizen  Ulco_brinkhuizen@hotmail.com
Bert Heerema  heerema06@hotmail.com

Voor informatie over de indeling of dit team, neem contact op met CVZ coordinator:
NaamEmail
Olivier v/d Klei oli4vanderklei@gmail.com
Johan Bosma bosmattie@gmail.com
Trainingen
Sportpark Schilligeham
Donderdag:  20:15 - 21:30
 
Competitie en Beker
Klasse: 4e
Beker:
Locatie:

Sponsor: Kamphuis metaalwerken Noordwolde
Naam
Martin Tillema
Ramon Kauw
Luidolf Faber
Ronald Werkman
Ulco Brinkhuizen
Erik Oldengarm
Dennis Kauw
Jaap Veenwijk
Jeroen Terpstra
Tim Huying
Berend Zijlstra(k)
Erik Nanninga
Gerrit Jan Knoops(k)
Arjan Overeem
Mark Boerema
Rick Medema
Neil Judkins(geblesseerd)