Programma V3
Thuiswedstrijden

Geen wedstrijden bekend

Uitwedstrijden

Geen wedstrijden bekend

Thuiswedstrijden
zaterdag 9 maart 2024
Winsum JO9-1JMVeld 2 B1
08:30
W. (Wouter) Jansen
Buitenpost JO9-1
vv Winsum JO8-3Veld 2 A2
08:30
M. (Mark) Kooijinga
SJO 't Hogeland JO8-1
Winsum JO11-3JMVeld 3 A
08:30
J. (Jenny) de Blecourt
FC Lewenborg JO11-4
Winsum JO9-3JMVeld 2 A1
08:30
A (Ate) Trox
HFC '15 JO9-2
Winsum JO8-1JMVeld 2 B2
08:30
H. (Harro) Hofman
GRC Groningen JO8-3
vv Winsum JO10-4Veld 2 A1
09:30
J. (Jelte) Wolters
Oosterparkers JO10-2
vv Winsum JO10-1Veld 2 A2
09:30
M. (Martin) Bijsma
FC Lewenborg JO10-1
vv Winsum JO10-2Veld 2 B2
09:30
R (Ron) Slager
Zuidhorn JO10-2
Winsum JO9-2JMVeld 2 B1
09:30
R. (Robert) Veldwijk
Roden JO9-2
Winsum JO11-1JMVeld 3 B
09:45
F.G. (Frits) Moorlag
Be Quick 1887 JO11-2
vv Winsum JO12-4Veld 3 A
10:00
Afgeschermd
Aduard 2000 JO12-1
Winsum JO14-2JMVeld 2
10:45
A. (Anna) Noorman
Roden JO14-1
vv Winsum JO17-1Veld 1
11:00
J.T. (Jan) Hiemstra
FC Assen JO17-1
Winsum JO12-3JMVeld 3 B
11:15
A. (Arend) Kampinga
Lycurgus JO12-6
vv Winsum JO13-3Veld 3 A
11:30
H (Harry) Schaaphok
OKVC JO13-1JM
GRC Groningen JO17-2Veld 4
12:30
n.n.b.
vv Winsum JO17-2
vv Winsum JO17-4Veld 2
12:45
H. (Henk) Kramer
ST OKVC/Ezinge JO17-2
vv Winsum JO15-2Veld 3
13:00
H (Harold) Waanders
Groninger Boys JO15-1
vv Winsum 3Veld 3
15:00
K. (Kornelis) Prins
Amicitia VMC 3
vv Winsum 5Veld 4
15:00
P (Peter) Kluin
VVSV '09 2
vv Winsum VR3Veld 2
15:00
N. (Nick) Ruygh
SV Bedum VR3
vv Winsum JO19-1Veld 1
15:00
J (John) Kamstra
Helpman JO19-2
zondag 10 maart 2024
vv Winsum 2Veld 2
10:00
H. (Hans) van Ham
Kloosterburen 3

Uitwedstrijden
zaterdag 9 maart 2024
vv Winsum JO7-209:00
Sportpark Aduard
SJO De Marne JO7-2
Farmsum JO12-109:00
Sportpark Tuikwerd
vv Winsum JO12-2
Lycurgus JO13-409:00
Sportpark West-End
Winsum JO13-2JM
De Heracliden MO13-1 (9-tal)09:00
Sportpark Uithuizermeeden
vv Winsum MO13-1
Noordwolde JO8-1JM09:00
Sportpark Noordwolde
Winsum JO8-2JM
SJO De Marne JO9-109:00
Sportpark De Kley
Winsum JO9-4G
FC Zuidlaren JO10-409:00
Sportpark De Wenakkers
vv Winsum JO10-3
Ezinge JO11-109:00
Sportpark Feerwerd
Winsum JO11-2JM
SJO 't Hogeland JO7-1JM09:20
Sportpark Aduard
vv Winsum JO7-2
SJO Coendersborg JO13-1JM09:30
Sportpark Coendersborg
vv Winsum JO13-1
vv Winsum JO7-209:40
Sportpark Aduard
Aduard 2000 JO7-1
Grijpskerk JO15-110:00
Sportpark De Enk
vv Winsum JO15-1
Lycurgus JO7-211:15
Sportpark Kardinge
vv Winsum JO7-1
Actief JO7-1JM11:35
Sportpark Kardinge
vv Winsum JO7-1
vv Winsum JO7-111:55
Sportpark Kardinge
Oosterparkers JO7-1
SIOS 212:00
Sportpark de Lange Twee
vv Winsum 4
DVC Appingedam MO17-112:30
Sportpark Burg.Welleman
vv Winsum MO17-2
Engelbert MO17-113:15
Sportpark Engelbert
vv Winsum MO17-1
Engelbert JO17-113:15
Sportpark Engelbert
vv Winsum JO17-3
Harkemase Boys VR113:30
Sportpark De Bosk
vv Winsum VR2
FC Lewenborg JO14-213:45
Sportpark Lewenborg
vv Winsum JO14-1
SC Genemuiden 214:30
Sportpark de Wetering
vv Winsum 2
AZSV VR115:00
Sportpark Villekamp
vv Winsum VR1
zondag 10 maart 2024
GRC Groningen 114:00
Sportpark Corpus Den Hoorn
vv Winsum 1

Thuiswedstrijden
vrijdag 15 maart 2024
GVAV-Rapiditas 45+1Veld 4 A
19:30
n.n.b.
vv Winsum 45+1
vv Winsum 45+1Veld 4 A
20:00
n.n.b.
Lycurgus 45+1
SV Bedum 45+2Veld 4 A
21:00
n.n.b.
vv Winsum 45+1
vv Winsum 45+1Veld 4 A
21:30
n.n.b.
Mamio 45+1
zaterdag 16 maart 2024
vv Winsum JO12-2Veld 3 A
08:30
J. (Jenny) de Blecourt
Be Quick 1887 JO12-3
Winsum JO8-2JMVeld 2 A1
08:30
S. (Silvia) Nanninga
Aduard 2000 JO8-1
vv Winsum JO13-1Veld 4
08:30
F.G. (Frits) Moorlag
Velocitas 1897 JO13-1
Winsum JO9-4GVeld 2 A2
08:30
R (Rick) Medema
De Fivel JO9-1JM
vv Winsum JO10-3Veld 2 B1
08:30
E. (Eduard) Krebs
Zuidhorn JO10-4JM
vv Winsum JO12-1Veld 3 B
08:30
Y. (Yara) Balk
GVAV-Rapiditas JO12-1JM
vv Winsum MO11-1Veld 2 B
09:30
A (Andre) van Geemen
Gorecht MO11-2
Winsum JO11-2JMVeld 2 A
09:30
R.A. (Roy) Stavenga
GVAV-Rapiditas JO11-3
Lycurgus JO7-2Veld 1 A2a
09:35
n.n.b.
vv Winsum JO7-1
Oosterparkers JO7-1Veld 1 A2b
09:55
n.n.b.
vv Winsum JO7-1
vv Winsum JO15-1Veld 3
10:00
N. (Nick) Ruygh
SJO Broekster Walden JO15-1
vv Winsum JO7-1Veld 1 A2b
10:15
n.n.b.
Lycurgus JO7-4
vv Winsum JO14-1Veld 5
10:30
H (Harold) Waanders
Siddeburen JO14-1
Winsum JO13-2JMVeld 2
10:45
H (Harry) Schaaphok
Actief JO13-2JM
vv Winsum 2Veld 1
12:00
Staphorst 2
vv Winsum MO13-1Veld 3
12:00
GJ (Gerrit Jan) Knoops
Fc. Grootegast MO13-1
vv Winsum VR2Veld 2
12:15
D. (Danny) Mulder
FC Surhústerfean VR1
vv Winsum MO17-2Veld 4
12:30
R. (Ronald) Hut
SV Bedum MO17-1
vv Winsum JO17-2Veld 5
12:45
N. (Nick) Ruygh
Noordpool-U.F.C. JO17-1
vv Winsum MO15-1Veld 3
13:30
C.F.J. (Chris) Iwema
Lycurgus MO15-1
vv Winsum VR1Veld 2
15:00
n.n.b.
Heerenveense Boys VR1
vv Winsum 1Veld 1
15:00
n.n.b.
PKC'83 1
vv Winsum 4Veld 5
15:00
P (Peter) Kluin
SV Bedum 7
vv Winsum MO17-1Veld 3
15:00
H. (Hans) van Ham
SJO De Marne MO17-1
vv Winsum JO17-3Veld 4
15:00
J (John) Kamstra
Velocitas 1897 JO17-2

Uitwedstrijden
vrijdag 15 maart 2024
vv Winsum VR30+219:30
Sportpark RoodZwart Baflo
Warffum VR30+1
DVC Appingedam VR30+120:00
Sportpark Burg.Welleman
vv Winsum VR30+1
vv Winsum VR30+120:30
Sportpark Burg.Welleman
De Fivel VR30+1
SV Bedum VR30+120:30
Sportpark RoodZwart Baflo
vv Winsum VR30+2
vv Winsum VR30+221:00
Sportpark RoodZwart Baflo
ST Eenrum/Kloosterburen VR30+2
NEC Delfzijl VR30+121:00
Sportpark Burg.Welleman
vv Winsum VR30+1
vv Winsum VR30+121:30
Sportpark Burg.Welleman
SJO PHC23 VR30+1
Rood Zwart Baflo VR30+121:30
Sportpark RoodZwart Baflo
vv Winsum VR30+2
zaterdag 16 maart 2024
Achilles 1894 JO11-208:30
Sportpark Marsdijk
Winsum JO11-1JM
FC Lewenborg JO9-208:30
Sportpark Lewenborg
Winsum JO9-3JM
VEV'67 JO9-108:45
Sportpark Oostindie
Winsum JO9-1JM
vv Winsum JO7-209:00
Sportpark RoodZwart Baflo
SJO 't Hogeland JO7-1JM
Lycurgus JO12-509:00
Sportpark West-End
vv Winsum JO12-4
SC Loppersum JO8-109:00
Sportpark Loppersum
vv Winsum JO8-3
SJO De Marne JO12-109:15
Sportpark Leens
Winsum JO12-3JM
SJO De Marne JO10-109:15
Sportpark Leens
vv Winsum JO10-4
GVAV-Rapiditas JO7-109:20
Sportpark RoodZwart Baflo
vv Winsum JO7-2
vv Winsum JO7-209:40
Sportpark RoodZwart Baflo
Aduard 2000 JO7-1
VEV'67 JO10-109:45
Sportpark Oostindie
vv Winsum JO10-1
ST Eenrum/Kloosterburen VR210:00
Sportpark Kloosterburen
vv Winsum VR3
ONR JO14-1JM10:00
Sportpark ONR
Winsum JO14-2JM
SJO STEO JO15-110:00
Sportpark Stedum
vv Winsum JO15-2
Peize JO10-110:00
Sportpark Hereweg
vv Winsum JO10-2
DVC Appingedam JO8-110:15
Sportpark Burg.Welleman
Winsum JO8-1JM
SV Bedum JO11-210:30
Sportpark Bedum
Winsum JO11-3JM
FC Burgum JO17-110:45
Sportpark Het Koningsland
vv Winsum JO17-1
Monnik De JO13-1JM11:00
Sportpark De Monnik
vv Winsum JO13-3
Siddeburen JO17-111:30
Sportpark Ewensborg
vv Winsum JO17-4
Middelstum 212:00
Sportpark Middelstum
vv Winsum 3
Mamio 616:45
Sportpark de Parrel
vv Winsum 5
zondag 17 maart 2024
Usquert 210:00
Sportpark Usquert
vv Winsum 2